Denk jij mee over de toekomst van Olympia’18?

Geplaatst op: Zaterdag 15 september 2018
Vanuit het bestuur is het plan opgevat om samen met de leden te bekijken hoe we er als vereniging voor staan, zodat we klaar zijn voor de toekomst.
 
Op maandag 8 oktober aanstaande om 19.30 uur wordt daarom een sessie van circa 2 uur onder begeleiding van de KNVB georganiseerd. Har Perebooms van de KNVB zal deze avond verzorgen. Binnenkort zullen we deelnemers voor deze sessie uitnodigen.  Deze deelnemers zijn spelers, trainers, begeleiders, vrijwilligers, ouders, supporters en sponsoren. Een dwarsdoorsnede van onze vereniging.
 
Na deze 1ste  sessie zal een aantal weken later een 2de avond georganiseerd worden en het aantal deelnemers zal verder worden aangevuld. Tijdens deze avond zullen we proberen te bepalen hoe Olympia’18 er over 5 à 10 jaar uit zou kunnen zien. Er zullen naar aanleiding van de beide avonden acties bepaald worden om dat  ideaalbeeld van Olympia ’18 te bereiken.
 
Uitnodiging
Als je binnenkort wordt benaderd, schroom dan niet en zeg ja. Samen bouwen we aan de toekomst van onze vereniging.
 
Bestuur Olympia ‘18