Organisatie

Club contactgegevens      
correspondentie adres postbus 66 - 5830 AB Boxmeer Secretaris@olympia18.nl
bestuurskamer   0485-571891  
kantine   0458-573025  
       
Algemeen bestuur      
voorzitter Fons   voorzitter@olympia18.nl
vice voorzitter vakature    
secretaris Ingid   secretaris@olympia18.nl
penningmeester Luuk   penningmeester@olympia18.nl
voetbaltechnische zaken Arie 06-54363239  tc@olympia18.nl
facilitaire zaken Vakature   facilitair@olympia18.nl
PR/sponsoring Wim 06-22776384  W.Smits@foreignflex.com
Bestuurslid jeugdzaken Sander   jeugd@olympia18.nl
       
Jeugd bestuur      
Voorzitter Sander   jeugd@olympia18.nl
voetbaltechnische zaken Vacature     
PR jeugdafdeling Vacature    
wedstrijdsecretaris jeugd Mark 06-20597556 jeugdwedstrijdsecretaris@olympia18.nl
       
Wedstrijdzaken      
wedstrijdsecretaris senioren en jeugd Mark 06-20597556  wedstrijdsecretaris@olympia18.nl
      jeugdwedstrijdsecretaris@olympia18.nl
       
Toernooien      
Jeugd toernooi Carlo   rabojeugdtoernooi@olympia18.nl
Externe toernooien Carlo   externetoernooien@olympia18.nl
       
Technische coördinatoren      
senioren algemeen Arie 06-54363239  tc@olympia18.nl
jeugd algemeen      
Leeftijds coördinatoren      
JO19-JO17 Sander 06-53940945 s.tax@s-hertogenbosch.nl
JO15-JO14-JO13-JO12 Ben   2vandevorletjes@gmail.com
JO11-JO10 Jacco   jacco.middendorp@gmail.com
JO9-JO8-JO7 Penny   pjamphilips@gmail.com
Meiden algemeen Vacature   Vacature
       
Technisch commissieleden      
JO19-JO17 VACATURE    
JO15-JO14-JO13 VACATURE    
JO11-JO10-JO9-JO8-JO7 Michel    
Meiden VACATURE    
       
Scheidsrechter coördinator          Coen 06-42025881 scheidsrechter@olympia18.nl
       
Kantine      
kantinebeheer sjaphanto 06-   
kantinebeheer (assistent) Vakature    
       
Facilitaire Zaken       
accommodatiebeheer Vakature   facilitair@olympia18.nl
materiaalbeheer Vakature   facilitair@olympia18.nl
kleding Vakature    Kleding@olympia18.nl
       
Ledenadministratie       
Ledenadministratie  Saskia 0485-578070  ledenadministratie@olympia18.nl
       
Clubblad "de Olympiaan"      
redactieadres Marius 06-20597556  mjverkuijlen@ziggo.nl
       
Oud papier      
coördinatoren Robert 06-50642292   
       
Website      
beheer John 06-41153917 webbeheer@olympia18.nl
beheer Manno 06-54311191 webbeheer@olympia18.nl
redaktie senioren Marius 06-24161216 mjverkuijlen@ziggo.nl
redaktie jeugd Mark 06-20597556 jeugdwedstrijdsecretaris@olympia18.nl