• Olympia'18 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Goossens, MarcelOverige stafMateriaalman
    Stroecken, HenkTechnische stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 12:00SV Someren 4 - Olympia'18 2Sportpark De Potacker
    24 nov. 12:00MMC Weert 2 - Olympia'18 2Sportpark Graswinkel
    1 dec. 12:00Olympia'18 2 - Volharding 3Sportpark Pelzer
    8 dec. 12:15SSS'18 2 - Olympia'18 2Sportpark de Raay
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Olympia'18 2 - Mifano 23 - 1
    3 nov.Olympia'18 2 - Sportclub Irene 25 - 1
  • Poulestanden Olympia'18 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groene Ster 211008083
    2SV Hulsberg 211008083
    3DVO 211006063
    4Gemert 211005053
    5Sportclub Susteren 211004043
    6EVV 211004133
    7Merefeldia 311004133
    8NWC 311004133
    9Caesar 211005323
    10Gemert 311007613
    11HVCH 211003213
    12HVCH 411003213
    13ST Simpelveld/Zwart Wit '19 211003213
    14Volharding 311003213
    15VV Born 311002113
    16Margriet 211002113
    17Olympia'18 211002113
    18Volkel 211001013
    19UDI'19/CSU 511003303
    20Scharn 211002203
    21FCV-Venlo 211001103
    22MMC Weert 211000003
    23Vaesrade 200000000
    24Sparta'25 310013300
    25RKHBS 210012200
    26NWC 210011100
    27MVC'19 210010000
    28SV Someren 2100167-10
    29Berghem Sport 2100123-10
    30Constantia 2100123-10
    31DAW Schaijk 3100123-10
    32RKVVM 2100123-10
    33Prinses Irene 2100112-10
    34Venlosche Boys 2100112-10
    35Volharding 2100112-10
    36Rhode/Van Stiphout Bouw 2100101-10
    37Haslou 2100135-20
    38BSV Limburgia/Kamerland 2100114-30
    39Helden 2100114-30
    40ST MULO/SC Helmondia 2100114-30
    41Chevremont 2100104-40
    42Avanti'31 2100105-50
    43RKHSV 2100106-60
    44Sportclub Jekerdal 2100108-80
    45RVU 2100108-80

    Poulestanden Olympia'18 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'18 2330013499
    2Wittenhorst 231118624
    3Hapse Boys 23111610-44
    4Vianen Vooruit 23003411-70

    Poulestanden Olympia'18 2 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gemert 200000000
    2SV Hulsberg 200000000
    3HVCH 400000000
    4Merefeldia 300000000
    5NWC 300000000
    6Olympia'18 200000000
    7Scharn 200000000
    8Sportclub Susteren 200000000
    9UDI'19/CSU 500000000

    Poulestanden Olympia'18 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVCH 376102351819
    2SSS'18 276012571818
    3Olympia'18 275202071317
    4Baarlo 27511189916
    5Volharding 373221811711
    6MMC Weert 27304151419
    7SV Someren 473041719-29
    8Sparta'18 272141114-37
    9Bavos 27214717-107
    10Mifano 271151219-74
    11Sportclub Irene 27115730-234
    12Merefeldia 27007223-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baudet, YannickTeamspeler
    Beljaars, FrankTeamspeler
    Bruijsten, DamianTeamspeler
    Bulkens, RamonTeamspeler
    Bussers, LucTeamspeler
    Claassen, StanTeamspeler
    Coenen, TijnTeamspeler
    Dalen, Okki vanTeamspeler
    Görts, JasperTeamspeler
    Hurkens, BasTeamspeler
    Janssen, BasTeamspeler
    Kuijpers, TimTeamspeler
    Luppes, SamTeamspeler
    Maassen, NoudTeamspeler
    Otten, StanTeamspeler
    Paters, JordiTeamspeler
    Philips, TijmenTeamspeler
    Saadon, Monzer AlTeamspeler
    Sarioglu, FurkanTeamspeler
    Stroecken, HenkTeamspeler
    Toonen, JordiTeamspeler
    Weijer, Paul van deTeamspeler
    Zwaan, DouweTeamspeler
    Zwaan, JochemTeamspeler
    Öksüz, SafaTeamspeler