• Olympia'18 6

  • Olympia'18 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ewijk, Cas vanOverige stafTeammanager
    Groenenberg, AddyOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 12:00Olympia'18 6 - Excellent 4Sportpark Pelzer
    6 feb. 12:00Olympia'18 6 - Sambeek 3Sportpark Pelzer
    13 feb. 09:45Volharding 5 - Olympia'18 6Sportpark Soetendaal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Olympia'18 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sambeek 3980129131624
    2Olympia'18 677002962321
    3Montagnards 3960328161218
    4SVS 2960328171118
    5SV Venray 1085032317615
    6ST Stormvogels'28/HRC'27 374033122912
    7Excellent 484041615112
    8V.V. Holthees-Smakt 284042323012
    9Volharding 593062331-89
    10DSV 781071029-193
    11HRC'27 37007328-250
    12SSS'18 57007430-260

    Poulestanden Olympia'18 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'18 6320113676
    2DSV 531117704
    3Toxandria 4311169-34
    4Sambeek 43102610-43

    Poulestanden Olympia'18 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SIOL 211009093
    2SV Venray 9110011383
    3De Leeuw 311008083
    4HRC'27 211007073
    5Sparta'18 3110010463
    6De Leeuw 511007163
    7SIOL 311006063
    8Avanti'31 711006153
    9SV De Braak 811006153
    10Gemert 811006153
    11SHH 411006153
    12Spaubeek 411006153
    13Sportclub Jekerdal 511005143
    14Olympia'18 811004043
    15Geusselt Sport 411004133
    16SV Someren 811004133
    17ELI 311003033
    18EMS 311003033
    19Sporting S.T. 211003033
    20VV Baarlo 511007523
    21Sportclub Irene 611005323
    22Leonidas - W 611005323
    23SVE 211005323
    24ASV'33 611004223
    25SV De Braak 1311004223
    26DVO 411004223
    27Sportclub Irene 811004223
    28Mifano 711004223
    29RKSVO 35+111004223
    30DESM 411003123
    31DESM 511003123
    32Wittenhorst 611003123
    33Avanti'31 511002023
    34Heer 711002023
    35Nijnsel/TVE Reclame 511002023
    36Vitesse'08 611002023
    37Deurne 811004313
    38vvVOS 511004313
    39HRC'27 111003213
    40Nulandia 411003213
    41UDI'19/CSU 811003213
    42Venlosche Boys 611003213
    43Vorstenbossche Boys 511003213
    44Erp 1011002113
    45Festilent 711002113
    46S.V. Grashoek 411002113
    47GSV'28 411002113
    48IVO 711002113
    49NWC 911002113
    50Sportclub'25 311002113
    51Vorstenbossche Boys 35+111002113
    52Avanti'31 811001013
    53Groene Ster 611001013
    54RKSV Minor 411001013
    55SV TOP 1211001013
    56S.V. Brandevoort 611002203
    57RKSVV 211002203
    58MVC 211001103
    59Walburgia 111001103
    60SV Someren 1111001103
    61Vorstenbossche Boys 411001103
    62Festilent 811000003
    63De Ster 511000003
    64Gemert 900000000
    65Sportclub Leeuwen 310012200
    66SV Someren 1010012200
    67Gemert 1010011100
    68MBC'13 410011100
    69Gemert 710011100
    70UDI'19/CSU 1210011100
    71Olympia'18 610010000
    72Langeberg 510010000
    73Wittenhorst 10100134-10
    74ZSV 8100134-10
    75Festilent 6100123-10
    76Margriet 4100123-10
    77Merselo 2100123-10
    78FC de Rakt 6100123-10
    79Sparta'18 4100123-10
    80DSV 4100112-10
    81DVG 4100112-10
    82H.B.S.V. 4100112-10
    83Mierlo Hout 6100112-10
    84Panningen 5100112-10
    85RKVVM 3100112-10
    86Rood Wit'62 9100112-10
    87V.V. Schaesberg 5100112-10
    88Chevremont 3100101-10
    89IASON 1100101-10
    90Rhode/VSB 11100101-10
    91FC Uden 4100101-10
    92Blerick 6100157-20
    93VV Baarlo 7100135-20
    94EVV Echt 4100135-20
    95SV Meerssen 5100135-20
    96Bruheze 4100124-20
    97Liessel 2100124-20
    98NWC 10100124-20
    99Schinveld 3100124-20
    100Veritas 5100124-20
    101vvVOS 4100124-20
    102Meterik 3100113-20
    103Neerkandia 4100113-20
    104RKVB 3100113-20
    105Avesteyn 4100102-20
    106SCG 3100102-20
    107SCMH 3100102-20
    108SV United 4100102-20
    109Haslou 5100114-30
    110Mariahout 5100114-30
    111Bruheze 3100103-30
    112Merselo 3100103-30
    113RKVB 2100103-30
    114RKHSV 6100115-40
    115SES 4100104-40
    116Erp 9100116-50
    117Gemert 13100116-50
    118MMC Weert 6100116-50
    119Schijndel/DE WIT 7100116-50
    120Weltania 4100116-50
    121VVV'03 51001410-60
    122FC Landgraaf 4100117-60
    123EGS'20 10100106-60
    124Heijen 4100107-70
    125Sparta'18 61001311-80
    126Chevremont 4100108-80
    127Toxandria 5100109-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arends, SjoerdTeamspeler
    Bongartz, JensTeamspeler
    Boven, Daan vanTeamspeler
    Copier, HiddeTeamspeler
    Gal, VincentTeamspeler
    Hurkens, BasTeamspeler
    Jans, NielsTeamspeler
    Klein, DannyTeamspeler
    Lier, Kay vanTeamspeler
    Nellissen, WouterTeamspeler
    Oosterkamp, JobTeamspeler
    Verstraaten, RoyTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.