• Olympia'18 6

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groenenberg, AddyOverige stafTeammanager
    Rothof, JordenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 12:00Olympia'18 6 - HRC'27 3Sportpark Pelzer
    24 nov. 12:00SV Venray 10 - Olympia'18 6Sportpark De Wieen
    1 dec. 09:45Volharding 5 - Olympia'18 6Sportpark Soetendaal
    8 dec. 12:00Olympia'18 6 - Stormvogels'28 3Sportpark Pelzer
    15 dec. 10:00Volkel 8 - Olympia'18 6Sportpark Volkel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Sambeek 3 - Olympia'18 60 - 0
    3 nov.Olympia'18 6 - Wittenhorst 72 - 1
  • Poulestanden Olympia'18 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'18 63300154119
    2Sambeek 432017706
    3Heijen 3310269-33
    4DSV 73003311-80

    Poulestanden Olympia'18 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Venray 81100143113
    2FC Uden 51100100103
    3Daalhof 411008083
    4Oranje Blauw'15 35+111007073
    5SVH'39 311007073
    6Volkel 511007163
    7Mifano 711006063
    8NEC'92/vloerenboulevard 211007253
    9O.K.S.V. 211006153
    10SIOL 211005053
    11SIOL 311007343
    12Bruheze 511004043
    13Olympia'18 611004043
    14Rhode/Van Stiphout Bouw 511004043
    15HVCH 1411006333
    16MOSA'14 211006333
    17Merselo 211005233
    18Festilent 711004133
    19Sportclub Irene 711004133
    20Spaubeek 411004133
    21SVME 511004133
    22WEC 311003033
    23Blauw Geel'38/JUMBO 1211006423
    24UDI'19/CSU 1611006423
    25Sportclub Irene 911004223
    26NWC 911004223
    27Stormvogels'28 311004223
    28Wittenhorst 711004223
    29Rhode/Van Stiphout Bouw 711003123
    30Nijnsel/TVE Reclame 511002023
    31FC de Rakt 411002023
    32SV Someren 1211002023
    33Wittenhorst 1111002023
    34Bruheze 411005413
    35Boekel Sport 611004313
    36SV Venray 1311004313
    37Bruheze 611003213
    38Mariahout 511003213
    39SJVV 311003213
    40SV TOP 711003213
    41ZSV 811003213
    42DESM 411002113
    43Geertruidse Boys 211002113
    44HVCH 1211002113
    45RKASV 511002113
    46Schijndel/DE WIT 911002113
    47SV TOP 1111002113
    48ASV'33 611001013
    49Spaubeek 311003303
    50Maaskantse Boys 311003303
    51Gemert 1111002203
    52UOW '02 411002203
    53Volkel 811000003
    54EVV 411000003
    55EVV 300000000
    56RKSV Minor 400000000
    57RKSVV 200000000
    58SVME 400000000
    59Sylvia 210013300
    60HVCH 1310013300
    61Bruheze 710012200
    62Chevremont 410012200
    63Stiphout Vooruit 610010000
    64DESM 610010000
    65SV Venray 7100145-10
    66Sambeek 3100134-10
    67ZSV 5100134-10
    68Grashoek 4100123-10
    69Margriet 6100123-10
    70RKPVV 4100123-10
    71Stiphout Vooruit 5100123-10
    72Wittenhorst 10100123-10
    73Cito 5100112-10
    74Heer 5100112-10
    75Heeswijk 7100112-10
    76Laura/Hopel Combinatie 4100112-10
    77sv O.S.S. 1920 8100112-10
    78SNA 2100112-10
    79Venhorst 4100101-10
    80SV TOP 9100146-20
    81SV TOP 6100146-20
    82HRC'27 2100124-20
    83Sportclub Irene 5100124-20
    84RKSVO 6100124-20
    85VVV'03 5100124-20
    86SV DWSH'18 5100113-20
    87DAW Schaijk 5100102-20
    88Melderslo 4100102-20
    89Panningen 5100102-20
    90WEC 5100102-20
    91HVCH 16100136-30
    92Rhode/Van Stiphout Bouw 10100136-30
    93Vitesse'08 5100125-30
    94VV ALFA SPORT 4100114-30
    95Herpinia 4100114-30
    96RKVVM 4100114-30
    97vvVOS 4100114-30
    98SV DWSH'18 4100103-30
    99SES 5100137-40
    100Avanti'31 5100104-40
    101Blauw Geel'38/JUMBO 14100104-40
    102Handel 3100104-40
    103Heer 7100127-50
    104Avesteyn 6100116-50
    105SCMH 4100105-50
    106sv O.S.S. 1920 11100117-60
    107Gemert 7100106-60
    108ST GKC/RKHVC/RKESV 4100107-70
    109SVH'39 4100107-70
    110Voerendaal 4100108-80
    111SES 41001010-100
    112Handel 41001314-110

    Poulestanden Olympia'18 6 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASV'33 600000000
    2Blauw Geel'38/JUMBO 1200000000
    3Boekel Sport 600000000
    4Bruheze 600000000
    5Bruheze 400000000
    6Daalhof 400000000
    7DESM 400000000
    8EVV 300000000
    9EVV 400000000
    10Festilent 700000000
    11Geertruidse Boys 200000000
    12Gemert 1100000000
    13HVCH 1200000000
    14HVCH 1400000000
    15Sportclub Irene 900000000
    16Maaskantse Boys 300000000
    17Mariahout 500000000
    18Merselo 200000000
    19Mifano 700000000
    20RKSV Minor 400000000
    21NEC'92/vloerenboulevard 200000000
    22Nijnsel/TVE Reclame 500000000
    23NWC 900000000
    24O.K.S.V. 200000000
    25Olympia'18 600000000
    26Oranje Blauw'15 35+100000000
    27FC de Rakt 400000000
    28Rhode/Van Stiphout Bouw 500000000
    29RKASV 500000000
    30RKSVV 200000000
    31Schijndel/DE WIT 900000000
    32SIOL 200000000
    33SIOL 300000000
    34SJVV 300000000
    35SV Someren 1200000000
    36Spaubeek 300000000
    37Stormvogels'28 300000000
    38SVH'39 300000000
    39SVME 500000000
    40SVME 400000000
    41SV TOP 1100000000
    42SV TOP 700000000
    43FC Uden 500000000
    44UDI'19/CSU 1600000000
    45UOW '02 400000000
    46SV Venray 800000000
    47Volkel 500000000
    48Volkel 800000000
    49WEC 300000000
    50Wittenhorst 700000000
    51Wittenhorst 1100000000
    52ZSV 800000000

    Poulestanden Olympia'18 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stormvogels'28 3760133102318
    2Sambeek 375112542116
    3Olympia'18 675112051516
    4Volharding 574122327-413
    5Montagnards 374031213-112
    6SV Venray 1063212391411
    7DSV 673041316-39
    8Wittenhorst 762229818
    9HRC'27 372141323-107
    10Merselo 271151219-74
    11SV United 57115723-164
    12V.V. Holthees-Smakt 27007740-330
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arends, SjoerdTeamspeler
    Boven, Daan vanTeamspeler
    Copier, HiddeTeamspeler
    Jans, NielsTeamspeler
    Klein, DannyTeamspeler
    Oosterkamp, JobTeamspeler
    Pas, KevinTeamspeler
    Rothof, JordenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.