• Olympia'18 JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Geurts, RikOverige stafTeammanager
    Grootfaam, RobbinTechnische stafAss.-trainer/coach
    Marten, VincentOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 14:30Olympia'18 JO19-1 - Stiphout Vooruit JO19-1Sportpark Pelzer
    1 feb. 14:30SV Venray JO19-2 - Olympia'18 JO19-1Sportpark De Wieen
    8 feb. 15:00Olympia'18 JO19-1 - IVO JO19-2Sportpark Pelzer
    15 feb. 15:00ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO19-1 - Olympia'18 JO19-1Sportpark De Kranenhof
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Olympia'18 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'18 JO19-1321010467
    2V.V. Achates JO19-132019456
    3Vitesse'08 JO19-131117524
    4ST Maasduinen JO19-13003114-130

    Poulestanden Olympia'18 JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Volkel JO19-1980130161424
    2SV Venray JO19-2951326141216
    3Constantia JO19-194232827114
    4V.V. Achates JO19-184132118313
    5Festilent JO19-194142024-413
    6Olympia'18 JO19-183321911812
    7Vitesse'08 JO19-194051821-312
    8Boekel Sport JO19-193241014-411
    9DSV JO19-192251827-98
    10UDI'19/CSU JO19-391082139-183

    Poulestanden Olympia'18 JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'18 JO19-111005053
    2Melderslo JO19-1100105-50

    Poulestanden Olympia'18 JO19-1 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Prinses Irene JO19-111004043
    2Bruheze JO19-111004133
    3DVG JO19-111004223
    4Blauw Geel'38/JUMBO JO19-300000000
    5Olympia'18 JO19-100000000
    6Stiphout Vooruit JO19-100000000
    7Volkel JO19-100000000
    8ST SVSH/SSE JO19-1100124-20
    9DSV JO19-1100114-30
    10Constantia JO19-1100104-40

    Poulestanden Olympia'18 JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Achates JO19-100000000
    2Boekel Sport JO19-100000000
    3Constantia JO19-100000000
    4ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO19-100000000
    5Festilent JO19-100000000
    6IVO JO19-200000000
    7Melderslo JO19-100000000
    8Olympia'18 JO19-100000000
    9UDI'19/CSU JO19-200000000
    10SV Venray JO19-200000000
    11Vitesse'08 JO19-100000000
    12Volkel JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adan, AwilTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broek, Tim van denTeamspeler
    Bruijn, Joep deTeamspeler
    Daalen de Jel, Stephen vanTeamspeler
    Faassen, MaxTeamspeler
    Hanegraaf, DaveTeamspeler
    Kievit, Kai deTeamspeler
    Kouwenberg, AlecTeamspeler
    Marten, DamianTeamspeler
    Minten, HugoTeamspeler
    Schelbergen, JuulTeamspeler
    Simsek, SerkanTeamspeler
    Thorn, BartTeamspeler
    Verberk, LuukTeamspeler
    Willems, TomTeamspeler