• Olympia'18 JO19-3

  • Olympia'18 JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Stevens-Schilderman, AafjeOverige stafTeammanager
    Tax, SanderTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 14:45Olympia'18 JO19-3 - Gemert JO19-3Sportpark Pelzer
    9 mrt. 14:45Olympia'18 JO19-3 - Erp JO19-2Sportpark Pelzer
    16 mrt. 14:45Olympia'18 JO19-3 - S.V. Brandevoort JO19-5Sportpark Pelzer
    23 mrt. 14:30Merselo JO19-2 - Olympia'18 JO19-3Sportpark De Vloet
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Deurne JO19-3 - Olympia'18 JO19-31 - 2
  • Poulestanden Olympia'18 JO19-3 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Constantia/Menos JO19-155003082215
    2SES JO19-154012752212
    3Avesteyn JO19-252121520-57
    4Festilent JO19-252031118-76
    5Olympia'18 JO19-34013423-191
    6SJO SVHV JO19-24004619-130

    Poulestanden Olympia'18 JO19-3 ( 3e klasse (2e fase) 22 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SV Milsbeek/Astrantia JO19-155003333015
    2Boekel Sport JO19-263122117410
    3FC Uden JO19-15302201559
    4Juliana Mill JO19-25302913-49
    5SV DWSH'18 JO19-16222910-18
    6Olympia'18 JO19-34112619-134
    7SJO SVHV JO19-25104922-133
    8FC de Rakt JO19-161051018-83

    Poulestanden Olympia'18 JO19-3 ( 3e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gassel JO19-133007259
    2SJO SVHV JO19-232106337
    3ST S.V. Oostrum/Leunen/SVOC'01 JO19-23201165116
    4S.V. Brandevoort JO19-521105144
    5SV DWSH'18 JO19-121105324
    6Merselo JO19-2311114-34
    7Erp JO19-221013213
    8Olympia'18 JO19-321013303
    9SV Venray JO19-3310257-23
    10Gemert JO19-3200202-20
    11SVO/SJO Vianen - HBV JO19-12002112-110
    12Deurne JO19-33003311-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalili, AhmedTeamspeler
    Benthum, Chiel vanTeamspeler
    Bilal, LazkinTeamspeler
    Boekholt, Teun vanTeamspeler
    Brandwijk, JannikTeamspeler
    Gidir, RakanTeamspeler
    Havens, TeunTeamspeler
    Jansen, LuukTeamspeler
    Langen, JimmieTeamspeler
    Leenhouwers, DucoTeamspeler
    Stevens, ThomasTeamspeler
    Tax, LasseTeamspeler
    Thorn, NickTeamspeler
    Verberk, StanTeamspeler
    Weerepas, TomTeamspeler
    Ă–zdemir, KorayTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Olympia'18 JO19-3

    VS

    Gemert JO19-3

    02 maart 202414:45 uur
    Sportpark Pelzer veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Olympia'18 JO19-3

    0680 Onder 19 (3e fase)

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd