• Organisatie - club contactgegevens

     

     

    Bestuurskamer telefonisch bereikbaar op 0485-571981 secretaris@olympia18.nl
    Kantine wedstrijddagen en clubavonden 0458-571981  
           
    Algemeen bestuur      
    Voorzitter Fons Görts   voorzitter@olympia18.nl
    Vice voorzitter Vacature    
    Secretaris Ingrid Logtens   secretaris@olympia18.nl
    Penningmeester Luuk Vloet   penningmeester@olympia18.nl
    Voetbaltechnische zaken Arie Peters 06-54363239  tc@olympia18.nl
    Facilitaire zaken Toon Pelzer   facilitair@olympia18.nl
    PR/Sponsoring Wim Smits 06-22776384  marketing@olympia18.nl
    Jeugdzaken Sander Tax 06-53940945 jeugd@olympia18.nl
           
    Wedstrijdzaken      
    wedstrijdsecretaris senioren Antoinet Beckers 06-38982236  wedstrijdsecretaris@olympia18.nl
    wedstrijdsecretaris jeugd Mark Jansen 06-20597556 jeugdwedstrijdsecretaris@olympia18.nl
           
    Jeugdafdeling      
    voorzitter Sander Tax   jeugd@olympia18.nl
           
    Leeftijds coördinatoren      
       JO19-JO17 Sander Tax 06-53940945 jeugd@olympia18`nl
       JO15-JO14-JO13-JO12 vacature    
       JO11-JO10 vacature    
       JO9-JO8-JO7 vacature    
       meiden vacature    
           
           
    Technische commissie      
    Voorzitter Arie Peters 06-54363239  tc@olympia18.nl
    Technische coördinatoren      
       senioren algemeen Arie Peters 06-54363239  tc@olympia18.nl
       jeugd algemeen      
    Technisch commissieleden      
       JO19-JO17 vacature    
       JO15-JO14-JO13 vacature    
       JO11-JO10-JO9-JO8-JO7 Michel Zweegers    
       Meiden vacature    
           
    Scheidsrechters        
    coördinator Coen van Straaten 06-42025881 scheidsrechter@olympia18.nl
           
    Toernooien      
    Kick Off Jeugdtoernooi Michel Zweegers   jeugdtoernooi@olympia18.nl
           
    Kantine      
    Beheer  Angerie Miggiels   kantine@olympia18.nl
    Clubcard  Luuk Vloet (Penningmeester)   clubcard@olympia18.nl
           
    Facilitaire Zaken       

    Accommodatiebeheer

    vacature   facilitair@olympia18.nl
    Materiaalbeheer vacature   facilitair@olympia18.nl
    Kledingbeheer Jeannette Jacobs-Peters /   kleding@olympia18.nl
    Judith Logtens    
    Oud papier Robert Michiels 06-50642292  
           
    Ledenadministratie  Saskia van Straaten 0485-578070  ledenadministratie@olympia18.nl
           
    Clubblad 'de Olympiaan'      
    Redactie Marius Verkuijlen   mjverkuijlen@ziggo.nl
           
           
           
           
    Website      
    beheer Carlo van Straaten / Frank   webbeheer@olympia18.nl
    Keijzers / Gerrie Nielen    
    redaktie senioren Marius Verkuijlen 06-24161216 mjverkuijlen@ziggo.nl
    redaktie jeugd Mark Jansen 06-20597556 jeugdwedstrijdsecretaris@olympia18.nl