• Organisatie

    Club contactgegevens      
           
    Bestuurskamer   0485-571891 secretaris@olympia18.nl
    Kantine   0458-571981  
           
    Algemeen bestuur      
    voorzitter Fons Görts   voorzitter@olympia18.nl
    vice voorzitter Vacature    
    secretaris Ingid Logtens   secretaris@olympia18.nl
    penningmeester Luuk Vloet   penningmeester@olympia18.nl
    voetbaltechnische zaken Arie Peters 06-54363239  tc@olympia18.nl
    facilitaire zaken Toon Pelzer   facilitair@olympia18.nl
    PR/sponsoring Wim Smits 06-22776384  w.smits@foreignflex.com en marketing@olympia18.nl
    bestuurslid jeugdzaken Sander Tax 06-53940945 jeugd@olympia18.nl
           
           
    Jeugdbestuur      
    voorzitter Sander Tax   jeugd@olympia18.nl
    voetbaltechnische zaken vacature    
           
           
    Wedstrijdzaken      
    wedstrijdsecretaris senioren Mark Jansen 06-20597556  wedstrijdsecretaris@olympia18.nl
    wedstrijdsecretaris jeugd Mark Jansen 06-20597556 jeugdwedstrijdsecretaris@olympia18.nl
           
    Toernooien      
    Jeugd toernooi Michel Zweegers   jeugdtoernooi@olympia18.nl
           
           
    Technische coördinatoren      
    senioren algemeen Arie Peters 06-54363239  tc@olympia18.nl
    jeugd algemeen      
    Leeftijds coördinatoren      
    JO19-JO17 Sander Tax 06-53940945 jeugd@olympia18`nl
    JO15-JO14-JO13-JO12 vacature    
    JO11-JO10 Jacco Middendorp   jacco.middendorp@gmail.com
    JO9-JO8-JO7 Penny Philops   pjamphilips@gmail.com
    Meiden  vacature    
           
    Technisch commissieleden      
    JO19-JO17 vacature    
    JO15-JO14-JO13 vacature    
    JO11-JO10-JO9-JO8-JO7 Michel Zweegers    
    Meiden vacature    
           
    Scheidsrechter coördinator          Coen van Straaten 06-42025881 scheidsrechter@olympia18.nl
           
    Kantine      
    kantinebeheer Sjaphanto Guntlisbergen    
    Clubcard     clubcard@olympia18.nl
           
    Facilitaire Zaken       
    accommodatiebeheer Vakature   facilitair@olympia18.nl
    materiaalbeheer Vakature   facilitair@olympia18.nl
    kledingbeheer Judith Lotgens/ Jeanette Jacobs   kleding@olympia18.nl
           
    Ledenadministratie       
    Ledenadministratie  Saskia van Straaten 0485-578070  ledenadministratie@olympia18.nl
           
    Clubblad "de Olympiaan"      
    redactieadres Marius Verkuijlen   mjverkuijlen@ziggo.nl
           
    Oud papier      
    coördinatoren Robert Michiels 06-50642292   
           
    Website      
    beheer Gerrie Nielen   webbeheer@olympia18.nl
    beheer Corn Zelten   webbeheer@olympia18.nl
    redaktie senioren Marius Verkuijlen 06-24161216 mjverkuijlen@ziggo.nl
    redaktie jeugd Mark Jansen 06-20597556 jeugdwedstrijdsecretaris@olympia18.nl