• Het volledige programma lees je altijd en overal op voetbal.nl

    Download voetbal.nl op je smartphone en volg je favoriete vereniging, team of speler.

    Lees alle programma's, uitslagen en verslagen van de scheidsrechter. 

  • Wedstrijdprogramma deze week - thuis

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    4 feb.09:00Olympia'18 JO7-2JM - EGS'20 JO7-1JM
    4 feb.09:20Olympia'18 JO7-2JM - SV DWSH'18 JO7-2
    4 feb.09:30Olympia'18 JO8-3 - ST De Zwaluw/Hapse Boys JO8-1JM
    4 feb.09:30Olympia'18 JO12-1 - Odiliapeel/Braks Groep JO12-1
    4 feb.09:30Olympia'18 JO10-1JM - ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO10-1JM
    4 feb.09:30Olympia'18 JO8-2JM - SV DWSH'18 JO8-1
    4 feb.09:30Olympia'18 JO9-2JM - SIOL JO9-4
    4 feb.09:50Olympia'18 JO7-4 - Heijen JO7-1JM
    4 feb.09:50Olympia'18 JO7-1JM - Constantia JO7-1JM
    4 feb.10:10Olympia'18, JO7-3JM - JVC Cuijk JO7-2
    4 feb.10:45Olympia'18 JO11-1 - SV De Braak JO11-1
    4 feb.12:00Olympia'18 JO13-1JM - S.V. Oostrum JO13-1JM
    4 feb.12:00Olympia'18 G1 - Vianen Vooruit G1
    4 feb.13:00Olympia'18 JO17-1 - FC Oda JO17-1
    4 feb.14:45Olympia'18 JO17-2 - Leunen JO17-1
    4 feb.14:45Olympia'18 JO19-1 - Gemert JO19-2
    5 feb.10:00Olympia'18 6 - Sambeek 5
    5 feb.10:00Olympia'18 3 - sv O.S.S. 1920 3
    5 feb.12:00Olympia'18 4 - SIOL 3
  • Wedstrijdprogramma deze week - uit

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    4 feb.08:45Juliana Mill JO11-1JM - Olympia'18 JO11-3MILL
    4 feb.09:00SCMH JO8-1 - Olympia'18 JO8-1JMVEGHEL
    4 feb.09:30ST Toxandria/VIOS'38 JO7-2 - Olympia'18, JO7-3JMBOXMEER
    4 feb.09:30SJO Maasduinen JO7-2JM - Olympia'18 JO7-4BOXMEER
    4 feb.09:30ST De Zwaluw/Hapse Boys JO7-1 - Olympia'18 JO7-1JMBOXMEER
    4 feb.09:30ST Excellent/Westerbeekse Boys JO9-3GJM - Olympia''18 JO9-3OPLOO
    4 feb.09:40Juliana Mill JO7-2 - Olympia'18 JO7-2JMSINT HUBERT
    4 feb.09:50VCA JO7-1 - Olympia'18, JO7-3JMBOXMEER
    4 feb.10:10SIOL JO7-3 - Olympia'18 JO7-4BOXMEER
    4 feb.10:10SJO Maasduinen JO7-1JM - Olympia'18 JO7-1JMBOXMEER
    4 feb.11:00SJO Vianen Vooruit HBV JO10-2 - Olympia'18 JO10-2JMBEERS NB
    4 feb.11:00SIOL JO11-3 - Olympia'18 JO11-2JMKATWIJK NB
    4 feb.11:30SES JO13-1JM - Olympia'18 JO13-2LANGENBOOM
    4 feb.12:30ST De Zwaluw/Hapse Boys JO15-1 - Olympia'18 JO15-1JMOEFFELT
    4 feb.12:30FC de Rakt JO16-1JM - Olympia'18 JO16-1UDEN
    4 feb.13:00Boekel Sport JO15-2 - Olympia'18 JO15-2JMBOEKEL
    4 feb.13:15ZSV G1 - Olympia'18 G2DEURNE
    4 feb.14:30ST VIOS'38/Toxandria JO15-2GJM - Olympia'18 JO15-3BEUGEN
    4 feb.14:30ST De Zwaluw/Hapse Boys JO19-1 - Olympia'18 JO19-2OEFFELT
    5 feb.10:00Festilent VR2 - Olympia'18 VR2ZEELAND
    5 feb.10:30VCA 3 - Olympia'18 5SINT AGATHA
    5 feb.12:00MVC'19 2 - Olympia'18 2MAASBREE
    5 feb.13:15ZSV VR1 - Olympia'18 VR1DEURNE
    5 feb.14:00Groesbeekse Boys 1 - Olympia'18 1GROESBEEK