• Wedstrijdprogramma thuis

    DatumAanvangstijdWedstrijdVeldDetails
    3 okt.09:30Olympia'18 JO9-2G - S.V. Oostrum JO9-12A2
    3 okt.09:30Olympia'18 JO9-1G - UDI'19/CSU JO9-22A1
    3 okt.09:30Olympia'18 JO8-1G - ZSV JO8-22B1
    3 okt.11:15Olympia'18 JO11-2 - Merselo JO11-1G3B
    3 okt.11:15Olympia'18 JO11-1 - Festilent JO11-13A
    3 okt.12:00Olympia'18 G2 - Gemert G24
    3 okt.13:00Olympia'18 JO15-1 - Rood Wit V JO15-11
    3 okt.13:00Olympia'18 JO13-2 - Sparta'25 JO13-2G2
    3 okt.13:00Olympia'18 JO15-4 - ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO15-2G3
    4 okt.10:00Olympia'18 5 - Excellent 43
    4 okt.10:00Olympia'18 4 - BVV'27 12
    4 okt.12:00Olympia'18 2 - HVCH 41
    9 okt.20:00ST Olympia'18/Vitesse'08 VR30+1 - Volharding VR30+1veld 1
    9 okt.20:20Olympia'18 35+2 - Stormvogels'28 35+1veld 2
    9 okt.20:20Olympia'18 35+1 - H.B.S.V. 35+1veld 3
    9 okt.20:40ST Olympia'18/Vitesse'08 VR30+1 - SV Venray VR30+1veld 1
    9 okt.21:20Olympia'18 35+2 - Vitesse'08 35+1veld 2
    9 okt.21:20Olympia'18 35+1 - Bavos 35+2veld 3
    10 okt.09:30Olympia'18 JO9-2G - SV Venray JO9-32B1
    10 okt.09:30Olympia'18 JO8-1G - SV Venray JO8-12A1
    10 okt.09:30Olympia'18 JO10-1 - Sparta'18 JO10-12A2
    10 okt.09:45Olympia'18 JO13-3G - Vitesse'08 JO13-23
    10 okt.11:00Olympia'18 JO15-2 - Deurne JO15-21
    10 okt.11:15Olympia'18 JO11-3 - Sambeek JO11-12A
    10 okt.12:00Olympia'18 G1 - Sparta'25 G14
    10 okt.13:00Olympia'18 JO13-1 - Sparta'25 JO13-1G1
    10 okt.13:00Olympia'18 JO15-3 - EGS'20 JO15-13
    10 okt.14:30Olympia'18 JO17-1 - Blerick JO17-11
    10 okt.14:30Olympia'18 JO17-3 - SIOL JO17-15
    10 okt.14:30Olympia'18 JO19-2 - ST Constantia/Menos JO19-22
    10 okt.14:30Olympia'18 MO17-1 - RKSV Nuenen MO17-23
    11 okt.10:00Olympia'18 VR2 - Montagnards VR1veld 1
    11 okt.12:00Olympia'18 7 - Astrantia 2veld 1
    11 okt.12:00Olympia'18 VR1 - Berghem Sport VR1veld 2
    11 okt.12:00Olympia'18 3 - Vitesse'08 2veld 3
    11 okt.14:30Olympia'18 - Venhorstveld 1
  • Wedstrijdprogramma uit

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    3 okt.08:45JVC Cuijk JO10-2 - Olympia'18 JO10-1CUIJK
    3 okt.09:00EGS'20 JO9-2 - Olympia''18 JO9-3GRAVE
    3 okt.10:30ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO11-1 - Olympia'18 JO11-3OPLOO
    3 okt.11:30Wittenhorst G1G - Olympia'18 G1HORST
    3 okt.12:15Geldrop JO13-1 - Olympia'18 JO13-1GELDROP
    3 okt.12:30SES JO15-1 - Olympia'18 JO15-3LANGENBOOM
    3 okt.12:30ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO13-2G - Olympia'18 JO13-3GOPLOO
    3 okt.13:15ZSV JO15-2G - Olympia'18 JO15-2DEURNE
    3 okt.14:00FCV-Venlo JO17-1G - Olympia'18 JO17-1VENLO
    3 okt.14:15S.V. Brandevoort MO17-1 - Olympia'18 MO17-1HELMOND
    3 okt.14:45Festilent JO17-2 - Olympia'18 JO17-3ZEELAND
    4 okt.10:00Excellent VR1 - Olympia'18 VR2OPLOO
    4 okt.10:00De Zwaluw 3 - Olympia'18 7OEFFELT
    4 okt.10:00Prinses Irene VR2 - Olympia'18 VR1NISTELRODE
    4 okt.14:00CHC - Olympia'18'S-HERTOGENBOSCH
    9 okt.20:00Sambeek 35+1 - Olympia'18 35+2BOXMEER
    9 okt.20:00Sparta'18 35+1 - Olympia'18 35+1BOXMEER
    9 okt.20:20Stormvogels'28 VR30+1 - ST Olympia'18/Vitesse'08 VR30+1BOXMEER
    9 okt.21:00Volharding 35+1 - Olympia'18 35+2BOXMEER
    9 okt.21:00Melderslo 35+1 - Olympia'18 35+1BOXMEER
    10 okt.08:45ST SV United/BVV'27 JO11-1 - Olympia'18 JO11-2WANSSUM
    10 okt.09:30Gassel JO9-1 - Olympia'18 JO9-1GGASSEL
    10 okt.09:45SIOL JO9-1 - Olympia''18 JO9-3CUIJK
    10 okt.10:30UDI'19/CSU JO11-1 - Olympia'18 JO11-1UDEN
    10 okt.10:45Wittenhorst JO15-3 - Olympia'18 JO15-4HORST
    10 okt.13:00ASV'33 JO13-2G - Olympia'18 JO13-2AARLE-RIXTEL
    10 okt.13:00Dommelen JO15-1G - Olympia'18 JO15-1VALKENSWAARD
    10 okt.13:00HVCH G2G - Olympia'18 G2HEESCH
    10 okt.15:00FCV-Venlo JO19-1 - Olympia'18 JO19-1VENLO
    11 okt.11:00SV Milsbeek 3 - Olympia'18 5MILSBEEK
    11 okt.11:30Excellent 3 - Olympia'18 6OPLOO
    11 okt.12:00MMC Weert 3 - Olympia'18 2WEERT
    11 okt.12:45SSS'18 3 - Olympia'18 4OVERLOON