• Het volledige programma lees je altijd en overal op voetbal.nl

    Download voetbal.nl op je smartphone en volg je favoriete vereniging, team of speler.

    Lees alle programma's, uitslagen en verslagen van de scheidsrechter. 

  • Wedstrijdprogramma deze week - thuis

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    4 dec.09:15Olympia'18 JO7-2JM - ST Toxandria/VIOS'38 JO7-2
    4 dec.09:25Olympia'18 JO7-2JM - Constantia JO7-3
    4 dec.AFGELASTOlympia'18 JO10-3JM - SJO Vianen Vooruit HBV JO10-1
    4 dec.AFGELASTOlympia'18 JO9-1JM - Sparta'18 JO9-1
    4 dec.10:35Olympia'18 JO7-1JM - Constantia JO7-2JM
    4 dec.11:00Olympia'18 JO10-1JM - SV Venray JO10-3JM
    4 dec.11:00Olympia'18 JO11-2JM - UDI'19/CSU JO11-6
    4 dec.11:00Olympia'18 JO11-1 - UDI'19/CSU JO11-2
    4 dec.12:45Olympia'18 JO15-2JM - Gemert JO15-3
    5 dec.10:00Olympia'18 4 - HBV 2
    5 dec.10:00Olympia'18 8 - Toxandria 5
    5 dec.12:00Olympia'18 7 - Toxandria 3
    7 dec.20:00Olympia'18 VR2 - ST MDOC VR2
  • Wedstrijdprogramma deze week - uit

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    4 dec.08:45Juliana Mill JO8-1 - Olympia'18 JO8-2JMMILL
    4 dec.09:30SJVV JO8-1 - Olympia'18 JO8-1JMDEURNE
    4 dec.09:35SV DWSH'18 JO7-2 - Olympia'18 JO7-2JMSINT HUBERT
    4 dec.10:00Handel JO14-1JM - Olympia'18 JO14-3JMHANDEL
    4 dec.10:15Venhorst JO7-1JM - Olympia'18 JO7-1JMVENHORST
    4 dec.10:25Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO7-2 - Olympia'18 JO7-1JMVENHORST
    4 dec.11:00Volkel JO12-1 - Olympia'18 JO12-1VOLKEL
    4 dec.11:30UDI'19/CSU JO14-2 - Olympia'18 JO14-2JMUDEN
    4 dec.11:30SV Venray JO10-4JM - Olympia'18 JO10-2JMVENRAY
    4 dec.11:45Sparta'25 JO14-1 - Olympia'18 JO14-1BEEK EN DONK
    4 dec.13:00UDI'19/CSU G1 - Olympia'18 G1UDEN
    4 dec.13:00ST Constantia/Menos JO13-1 - Olympia'18 JO13-1JMWANROIJ
    4 dec.14:30Erp JO17-1 - Olympia'18 JO17-1ERP
    4 dec.14:30ST Constantia/Menos JO17-1 - Olympia'18 JO17-2WANROIJ
    4 dec.15:00ST Fiducia/Elsendorp JO19-1 - Olympia'18 JO19-2DE RIPS
    5 dec.09:30ST Sparta'18/Melderslo VR3 - Olympia'18 VR2MELDERSLO
    5 dec.11:00Mierlo Hout VR1 - Olympia'18 VR1HELMOND
    9 dec.19:30Sambeek VR1 - Olympia'18 VR1SAMBEEK